Наші таланти

Наші таланти

У кожної людини є своя співуча пір’їнка, тобто талант.
Талант – то крапля здібностей і море праці. А ще кажуть, що талант завжди родом із дитинства. І що кожна людина народжується із зернятком у руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте.
У нашого учня 4-Б класу Євгена Журавчака є великий талант до музики. Він навчається у Дитячій школі мистецтв вже третій рік гри на фортепіано (викладач Паславська Г.Г.).
За цей час Євген неодноразово брав участь у різних конкурсах.
Під час карантину відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «ЗІРКИ ОЛІМПУ» в рамках проєкту “Квітуча Україна” (м. Київ), на якому Євгенчик зайняв І місце.


Згодом був Міжнародний дистанційний мистецький конкурс «GRAND FEST SUMMER» (м. Кам’янець-Подільський), де Євген отримав Диплом лауреата II ступеню, далі – Диплом II ступеню  на Міжнародному фестивалі-конкурсі «DIGI – FORM – ART summer» (Польща)!
Бажаємо Євгенчикові натхнення, творчих успіхів та нових досягнень!!!

Одним із тих засобів, що сприяють всебічному розвитку дитини, є шахи. В шаховому турнірі до Дня міста Борислава, у якому брали участь юні шахісти, учень 4-Б класу Тарасик Улізко виборов ІІІ призове місце.
Вітаємо нашого призера і бажаємо йому нових перемог!!!

 

 

 

 

 

 

Класний керівник

4-Б класу

Рахель Світлана Ярославівна

2020 рік

3 коментарі до “Наші таланти

  1. Наша жизнь никак не состоит в том, чтобы жить, а в оном, чтобы ощущать, что живешь. Впоследствии прочтения Ваших размещённых статей, я, по истинному, начинаю уразумевать, что у меня возникает смысл в жизни.

  2. Лишь только тот человек достоин жизни и независимости, кто постоянно ради них идет на бой. Я не нарадуюсь, прочитывая Ваши все статьи. Все они приносят мне глоток свободы в грядущем дне.

  3. Мне показал Ваш web-сайт отец одногрупницы моего сына. Считаю уместным отблагодарить за очень полезную информационную подборку. Принял решение сегодня подписаться на анонсы Вашего web-ресурса.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>