Наші вчителі в числі найкращих в області

Учасники Всеукраїнського семінару координаторів Міжнародного конкурсу інформатики та комп’ютерної вправності “Бобер”

Наші вчителі в числі найкращих в області

24 вересня в режимі вебінару відбувся семінар-практикум координаторів Львівщини Міжнародного конкурсу інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер».

Учасники говорили про роль Конкурсу в пошуку прихованих резервів розумової активності учнів, підвищенні ефективності навчання, підводили підсумки минулорічного конкурсу і обговорювали реалії сьогодення, будували плани, ділися досвідом.

До обміну багаторічними успішними напрацюваннями запросили двох найкращих обласних координаторів, одна з яких – Ольга Львівна Ридзанич, наш вчитель інформатики!

Тринадцятий сезон крокує Міжнародний конкурс інформатики та комп’ютерної вправності Україною, а разом з ним, з першого дня існування бориславські бобри, бобрики і бобреняточка.

Усі ці роки Борислав гідно представлений на конкурсі, завжди в числі перших, найактивніших, найорганізованіших. І весь цей час дану ділянку роботи і в нашій школі, і у цілому місті натхненно веде Ольга Львівна, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, звання «методист», голова міського методичного об’єднання вчителів інформатики.

Ольга Львівна завжди переконує, що це – командна перемога, результат тісної, плідної співпраці міських вчителів інформатики, батьків, учнів, дирекції шкіл. Та всім відомо, що лише за умови мудрої, високопрофесійної організації, власного авторитету, натхненного і креативного відношення до справи, міцної віри у те, що робиш,  можливий такий стабільний багаторічний успіх.

Пишаємося, що маємо в школі такого вчителя!

Нещодавно Ольгу Львівну було запрошено на Всеукраїнський семінар, де уже на рівні всієї нашої держави, разом з представниками Міністерства освіти та науки України, координатори від усіх областей обговорювали проблеми не лише конкурсів та олімпіад, а й нові тенденції у вивченні інформатики в сучасній школі.

Пандемія невблаганно вносить свої корективи в освітній процес, але Ольга Львівна Ридзанич щиро вірить, що з найкращим методичним об’єднанням міста (за її словами), цьогорічний конкурс пройде на належному рівні, і Борислав не втратить своїх високих позицій в області, а значить, і в Україні, адже саме Львівщина попереду всіх «бобрів» нашої Неньки.

«Сучасним учням подобається змагальний процес, адже вони кидають виклик не лише однокласникам, а й одноліткам з майже 50 країн світу, тобто презентують свою державу!

Наш конкурс – єдиний інтерактивний, виконується на комп’ютері. Діти не лише перевіряють свої знання, а й одразу вчаться чогось нового, пробують свої сили, а ще – відчувають свою приналежність до великої справи – благодійності, бо ж зібрані кошти йдуть у благодійний фонд на розвиток сучасних навчальних технологій.

То ж, підтримані батьками і вчителями, вони скоро знову зможуть поринути у захопливий світ нових цікавих завдань, проявивши всю свою кмітливість і велике бажання подолати і цей етап у своєму шкільному житті», – каже О.Л. Ридзанич.

То ж побажаймо нашим шкільним і міським бобрикам і бобренятам успіху, а їх вчителю ще багато років плідної праці в міцному здоров’ї, в оточенні таких самих креативних і енергійних колег.

Так, лише гуртом, у тісній співпраці школи та сім’ї, під керівництвом мудрих і відповідальних організаторів, у повній взаємодії і розумінні можна творити цікавий і змістовний навчальний процес!

Драган Володмимир Іванович

2021 рік

Обласний семінар координаторів Львівщини в режимі вебінару