Наука спілкування

 

Рисунок1

IMG_3054 - копия

 Дуже важливо навчити дітей правилам спілкування уже з найменшого віку: як поводитися в громадських місцях, транспорті, вітатися один з одним та дорослими людьми і ще багато цікавих та необхідних в житті правил гречності.

Основи здоров’я – один з найцікавіших і найпізнавальніших уроків у шкільному курсі.

Діти залюбки вивчають основи етикету, пізнають справжню науку спілкування.

21 лютого 2017 року вчитель вищої категорії Ореста Ярославівна Бондаренко провела для своїх другокласників справжній екскурс у світ “Науки спілкування”. Цей урок діти запам’ятають надовго, адже тут вони дізналися про різні види спілкування, особливості вітання народів світу, знайомилися з “гостями з Америки” та Східниці, віталися англійською, вчилися мові жестів, розрізняли емоції…

Такі неординарні і творчі уроки вчитель Бондаренко О. Я. проводить систематично:

користуватися столовими приборами – в дитячому кафе “Мармуляда”, поводитися біля водоймищ і на природі – в міському парку, чи на лісовій галявині. Учні подорожують з вчителем рідним краєм, відвідують театр, цирк, дельфінарій. Навчання перетворюється в захопливий процес, завдяки якому сприйняття нового відбувається набагато швидше і цікавіше.

На уроці 21 лютого були присутні гості з міського відділу освіти

Гвоздецька Н. І., Демко Я. Й., вчителі школи, дирекція: Драган В. І., Валага О. І., Козар О. І., колишній психолог нашої школи Гвоздецька І. І.

Комп’ютерний супровід уроку підготувала

Ридзанич О. Л.

IMG_3053

Український школяр вітається з “гостем з Америки”

Імітуємо нечемних

IMG_2986

Імітуємо нечемних

 Насправді – ми дуже чемні і вміємо поводитися в кафе, а також правильно користуватися столовими приборами

IMG_2987 

Ольга Ридзанич  

2017 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>