Не мовчи- захисти себе!

З метою привернення уваги суспільства до проблем насильства в сім’ї щорічно проходить Всеукраїнська кампанія “16 днів проти насильства”.

Сімейні взаємовідносини – найміцніші соціальні стосунки, які

безпосередньо впливають на майбутнє дитини, її відчуття безпеки та благополуччя. Саме повсякденна атмосфера в сім’ї є підгрунтям для становлення особистості дитини. Однак, не всім дітям пощастило зростати в сім’ях, де панує любов, взаєморозуміння та повага, зокрема повага до честі й гідності дитини.

Учні 8- Б класу стали активними учасниками інформаційного заходу “Не мовчи- захисти себе”.

На захід була запрошена пані Галина Ляхович, головний юрист відділу “Бориславського бюро правової допомоги” Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, яка надала багато корисної інформації: як діяти і куди звертатися по допомогу у випадку різних видів насильства. Учасники заходу працювали індивідуально та у групах, а лідери команд були нагороджені тематичними значками.

Соціальний педагог

Микулич Ольга Дмитрівна