Небесна Сотня

22лютого 2018 року учні 7-Б класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні. Захід на тему: «Ми не зганьбили славу наших предків, нових Героїв дали небесам» відбувся з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні, який підготували учні разом із вчителем історії Фришко Іванною Іванівною.

Мета заходу – виховання в учнів глибоких патріотичних почуттів, почуття єдності поколінь та відповідальності за майбутнє своєї держави. Педагоги та учні школи вшанували пам’ять Героїв, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободу людини, майбутнє України. Учні вклали у цей захід усю свою душу. Декламуючи вірші, вони знову і знову пригадували трагічні сторінки нашої історії. Жахливі події не могли залишити байдужим нікого під час перегляду відео фрагментів з історії життя Майдану.

Ми розуміємо, що пам’ятати своїх героїв та їхній подвиг, залишатись відданими цінностям та ідеалам Майдану – це те, що ми повинні робити для вшанування пам’яті тих, які віддали своє життя за наше майбутнє. Учні школи – наша надія на завтрашній день, це ті люди, які будуть будувати нашу країну, наше майбутнє, тому вони повинні пам’ятати і шанувати своїх героїв.

І, взагалі, кожному потрібно пам’ятати  героїв Небесної Сотні. Знати про них: хто вони були і за що боролись, у що вірили, задля чого померли.

На фото: кл. керівник 7-Б класу, вчитель історії Фришко І.І.