Незабудка пам’яті

IMG_7294До Дня пам’яті жертв Голодомору  у ЗОШ №3 міста Борислава  було проведено низку  заходів.

Серед них – вечір пам’яті жертв Голодомору, перегляди документальних фільмів, виховні години, конференції серед учнів, виставки та багато іншого.

У п’ятницю, 27 листопада, відбулася традиційна загальношкільна акція вшанування пам’яті жертв Голодомору «Незабудка пам’яті», до якої учні готувалися заздалегідь. Кожен учень із цупкого паперу на уроках трудового навчання, образотворчого мистецтва та під час виховних годин виготовив незабудку.

Діти прикріпили символічну квітку-незабудку, виготовлену власноруч, на панно карти України.

28 листопада ввечері  школярі разом з батьками  запалили на підвіконниках своїх домівок свічки пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. в Україні.

Акція проводиться з метою збереження пам’яті про національну трагедію, глибокого усвідомлення причин і наслідків геноциду, політичних репресій українського народу та виховання почуття патріотизму.

Організатор акції «Незабудка пам’яті»  – заступник директора з виховної роботи Козар Оксана Михайлівна

Підготувала Л. Матуріна