Незабутня подорож до Львова

28.09.2018 року учні 3-А класу з класним керівником (Лис О.Є.) та  батьками побували на екскурсії в місті Львові.

Відвідали філіал історичного музею, будинок ХVII ст. «Палаццо Бандінеллі», середньовічну аптеку-музей «Під чорним орлом», каплицю Боїмів (перший об’ект на Україні, внесений в ЮНЕСКО).

В аптеці-музеї всі спустились в підземелля, зустріли середньовічних алхіміків, які намагались зробити еліксир молодості.

В історичному музеї машина часу перенесла нас у ХVII століття. Там ми побачили як люди жили, яким посудом та меблями користувались.

Побували в унікальному італійському дворику, де знімають багато фільмів.

У каплиці з великим захопленням розглядали архітектурну споруду -Біблію в камені.

А в знаменитій краївці, гасло якої «Слава Україні!», побачили зброю, зенітні установки, транспорт українських повстанців.

А ще для дітей провели гру-квест «Знайди лева», мандрували затишними львівськими вуличками.

У кінці подорожі влаштували «солодке життя», побували в майстернях шоколаду та карамелі.

І батьки і діти були приємно вражені від побаченого. Ця подорож запам’ятається назавжди.

Лис Ольга Євстахівна

2018 рік