Незабутня зустріч

Нещодавно до малечі славного міста нафтовиків Борислава завітав дитячий письменник зі Львова Олександр Зімба. З його творчістю добре знайомі учні 1 – Б класу нашої школи, прочитавши багато книжок про незвичайні пригоди постійних героїв віршованих казок Бровка та Мурка. Під час зустрічі юні франківці на сцені БДЮТ інсценізували казку письменника «Пригоди Бровка та Мурчика». З захопленням глядачі спостерігали за подіями, які відбувалися у казці. Усіх присутніх приємно вразила артистична гра Андрійка Козара (пес Бровко) та Юліани Симович (котик Мурчик).

Згодом маленькі артисти представили на суд глядачів  уривок з казки «Де поділися дерева» у виконанні Вероніки Шумик (автор), Чорного Івана (пес Бровко), Фрицької Ані (котик Мурчик), Романіва Олега (ведмідь), у якій порушується важлива проблема сьогодення – вирубка лісів.

Щиро передали зміст пригодницької казки «Веселий дитсадок» Владислав Прончаков (пес Бровко), Маркіян Олійник (котик Мурчик) та Шумик Вероніка (автор).

До свята долучилися й франківці 5 – Б класу із ляльковими виставами «Не такий вже вовк страшний» та «Усе минає, усе змінюється».

Під час зустрічі юні франківці мали можливість поспілкуватися з письменником, потанцювати з ним і придбати його книги з автографом.

Наступного тижня ця зустріч мала продовження у дитячому садочку №3, куди завітали із театралізованими  та ляльковими виставами  актори нашої школи.

Свято вдалося, бо цікавість до творчості дитячого письменника Олександра Зімби зросла.  Діти залюбки не лише перечитують казки, а й з радістю декламують уривки  пригод кумедних, розсудливих, винахідливих, чудернацьких песика Бровка та котика Мурчика.

Щиро дякую усім бібліотекарям ДБД та завідувачці Любомирі Миколаївні за організацію та зустріч з письменником

Олександром Зімбою.

Класний керівник 1 – Б класу,