Ні дня без книжки

Про те, що сучасні діти не читають, чую від батьків та колег-вчителів. Але я все-таки не поспішала би з висновками, що всі діти не читають, адже серед них є справжні книголюби. І таких дітей я навчаю у 4-Б класі, де є класним керівником. Щороку у травні місяці ми визначаємо найкращого читача. За чотири роки кількість учнів, що залюбки читає, збільшилася.

Цей рік особливий у навчанні дітей. І щоб зберегти традицію, ми провели презентацію прочитаних книг онлайн. Пропоную вам переглянути відеоролик «Читаємо залюбки на карантині», познайомитися з моїми книголюбами та послухати аудіовідгуки на улюблені книги.

Лісович Ольга Григорівна

2020 рік