Новорічні карнавали

Наприкінці другого семестру у школі відбулись «Новорічні карнавали». Учні молодших класів танцювали, співали, розказували вірші, гуморески, водили хороводи.
Готували дітей маестро музики Цигалов Ю.Г. та хореограф Цигалова Д.Г., класоводи Рахель С.Я., Костів М.С., Лісович О.Г., Бондаренко О.Я., Зубик О.В., Кміть Л.К., Пігур Н.М..

Учениця  3-А (кл. керівник Бондоренко О.Я.) Сигерич Софія зіграла на фортепіано, Паізова Каріна, Романів Аліна і Мутка Уляна (3-Б кл., кл. керівник Зубик О.В.) виконали східний танок, Антонів Оксана декламувала вірші і співала на польській мові, Смагула Микола і Гавак Ліза танцювали запальний танок, Лацко Артур і Андрущакевич Ангеліна брали участь у конкурсі.

Свято закінчилось «солодким столом» і дискотекою.

Ореста Бондаренко

Фото Олени Петрів