ОБЕРИ ПРОФЕСІЮ СВОЄЇ МРІЇ

Сьогодні, 12 жовтня, відбувся всеукраїнський онлайн-урок профорієнтації, який охоче вислухали учні 11 класу. Мета цього уроку – допомогти випускникам визначитись з професією своєї мрії, показати можливості самореалізації у рідній країні.
В онлайн – занятті взяли участь відомі українці, зокрема Євген Клопотенко – шеф-кухар і телеведучий, який входить до топ-50 кухарів світу, Жан Беленюк –олімпійський чемпіон Токіо-2020, Уляна Пчолкіна – чемпіонка світу з паракарате, телеведуча та громадська діячка, Ганна Резніченко – кар’єрний радник, яка провела майстер-клас «Як визначити професію своєї мрії».
Френсіс Бекон, англійський філософ, вважав, що щасливими стають ті люди, чия природа й заняття знаходяться в згоді. Займатися справою, яка не подобається, — це означає приректи себе бути нещасливим, як мінімум, на 8 годин кожного робочого дня свого життя.
Після цього уроку учні вкотре переконались, що до вибору професії треба підходити усвідомлено й відповідально. Це дуже важливе питання, рішення якого робить життя наповненим, яскравим, цікавим або безрадісним і монотонним. Необхідно прислухатись до себе, бо тільки сама людина може побачити, до чого в неї більший хист, до чого відчуває покликання. І тут найважливіше — не схибити.

Практичний психолог

Рак Галина Зеновіївна