«ОЙ ХТО, ХТО МИКОЛАЯ ЛЮБИТЬ…»

Хто не знає про Святого Миколая?! І діти, й дорослі, весь християнський світ вважають його за великого угодника Божого. Неможливо описати очікування кожної дитини, щоб побачити його з ангелами та дарунками. Так, Миколай є яскравим свідченням того, що дива є, особливо для тих, хто в них вірить.
На різних віхах нашого життя Святий Миколай був і залишається символом Добра, Милосердя, Домашнього Затишку і Любові.

День Святого Миколая учні нашої школи чекали з нетерпінням, адже кожного року до молодших школярів приходить в гості Святий Миколай зі своїми помічниками, вислуховує найзаповітніші бажання, віршики, пісні і щедро обдаровує малюків солодкими подарунками. Так було і сьогодні. Радості не було меж! Всі обіцяли бути слухняними, допомагати батькам і добре вчитися, щоб і наступного року дочекатися зустрічі зі Святим.

Учні 5-11 класів, а також весь колектив школи з приємним хвилюванням переглянули драматичний образок Івана Франка «Суд Святого Николая», який талановито виконали учні 7-А класу. Тут були і сам Святий Угодник (Войтович Олег, 9 клас), і три білосніжні Ангели-адвокати (Ільків Марта, Линів Світлана, Полякова Анастасія), і прискіпливий Прокурор-Чортик (Савка Анна), троє Дітей, що з’явилися на Суд (Марися – Микулич Олеся, Михась – Валага Назар, Олюня – Юзефович Софія), Дід Вакула (Періг Юрій), що давав свідчення за хлопчика Грицька, братик з сестричкою Павлусь і Орися та їх батько Максим (Місоченко Костянтин, Кугівчак Христина, Лимар Богдан), які свідчили за Олюню.

Твір великого Каменяра, написаний ще в минулому столітті, прозвучав на диво актуально у нинішній час, адже, як сказав у творі Святий Миколай, похвали Господньої вартий лише той,
«хто не случайно, не на жарт,
не з привички і не для відплати,
не з жалю, а як дітям мати,
з любові, що пройма нутро,
так робить другому Добро».
Під час дійства ніжним і прекрасним голосом Кугівчак Христини прозвучала пісня «Нічка-чарівничка», яка, й справді, заворожила всіх присутніх, а на завершення у виконанні всіх учасників зустрічі до самих Небес линула пісня про Святого Миколая.

Заступник директора з виховної роботи

Козар Оксана Михайлівна