Олімпійський урок у ЗОШ №3

першість міста з футболу , шкіряний мяч, 3 місце заняли 2014

Першість міста Борислава з футболу серед команд навчальних закладів на призи клубу «Шкіряний м’яч», ЗОШ №3  – третє  місце (2014р.)

Наші досягнення

олімпійське лелечення 2014 , третє місце

Всеукраїнський спортивно-масовий захід для дітей 5-6 класів  “Олімпійське лелеченя – 2014”,  ЗОШ №3 – третє місце.

Олімпійське лелеченя 2015,3 місце

Всеукраїнський спортивно-масовий захід для дітей 5-6 класів “Олімпійське лелеченя – 2015”, ЗОШ №3 – третє місце.

олімпійське лелечення 2016, третє місце

Всеукраїнський спортивно-масовий захід для дітей 5-6 класів “Олімпійське лелеченя – 2016”, ЗОШ №3 – третє місце.

лелечення 2016 , 2 місце

Всеукраїнський спортивно-масовий захід для дітей 5-6 класів “Олімпійське лелеченя – 2016”, ЗОШ №3 – нагорода за друге місце.

Олімпійський урок у ЗОШ №3

провели вчителі фізичного виховання Демко Олег Іванович