Олімпійський урок у ЗОШ №3

28 жовтня у нашій школі відбувся олімпійський урок.

До   школи  завітали відомі спортсмени:

випускниця  нашої школи, майстер спорту України міжнародного класу, чемпіонка світу з боксу серед юніорів Вікторія Вірт-Герасимович та представник відділу національного олімпійського комітету України у Львівській області, учасниця олімпійських ігор 1994 року, майстер спорту  гірськолижного спорту Опьола Христина.

Урок для дітей став справжнім святом. Дітей  ознайомили з олімпійський рухом, розповіли про зимові та літні Олімпіади, про відомих спортсменів Львівщини та України, про роботу відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області та заходи, які у них проводяться.

Вікторія також розповіла про свій вид спорту, як і коли почала займатись боксом, як досягла успіху.

Діти з цікавістю слухали знаних спортсменів, задавали питання. Всі учасники уроку отримали подарунки з олімпійською символікою.

Почесні гості вручили для школи спортивну літературу.

Приємно зазначити, що багато дітей з нашої школи займаються і цікавляться спортом і активно проводять своє дозвілля.

Людмила Матуріна