Осінній вернісаж

17 листопада в нашій школі відбулося театралізоване дійство «Осінній вернісаж».

Учні 6-А класу перевтілилися в осінні щедрі дари:

Марциніжко Д. (Гарбуз), Попик М. (Часник), Літинська М. (Морква), Фанта А. (диня), Лучишин Х., Галишин Ю. (огірочки), Маців С. (буряк), Сіліфонова А. (картопля), Кнестяпіна М. (цибуля), Бачинський І. (помідор).

Головними дійовими особами на святі були: Яцуляк І. (Осінь), Дояр Д. (Урожай) – учні 8 кл., Возняк А. (Пшениця), учениця 6-А.

З особливістю осінніх свят ознайомили глядачів ведучі: Мутка О. (6-А кл.), Столяр Ю., Буківська В., Петрів О. (8-А кл.), Юзефович С. (7-А кл.),

Пікалова Ю., Петрів В. (6-Б кл.).

Поетична хвала щедрій Осені лунала з уст Кугівчак Х. (7-А кл.),

Дречевича В. (8-Б кл.), Гвоздецької Н. (6-Б кл.).

Свої осінні заслуги продемонстрували й місяці: Дидик М. (Вересень), Криницький М. (Жовтень), Яцуляк А. (Листопад) – учні 8-Б кл.

Лунали пісні у виконанні Лучишин Х., Сіліфонової А. (6-А кл.).

Поетично завершила свято Зима (Рославцева Т., 8-А кл.), запросивши всіх присутніх у залі в Новорічну казку.

Організатори Осіннього свята:

Шаран Галина Омелянівна (вчитель української мови й літератури, керівник драматичного гуртка), Козар Оксана Михайлівна (вчитель зарубіжної літератури, завуч з виховної роботи), Шоха Галина Петрівна (вчитель української мови й літератури), музичний керівник – Цигалов Юрій Григорович.

Керівник драматичного гуртка – Шаран Г.О.