Осіння подорож на «Петрову пасіку»

Прекрасний осінній період подарував нам ще суху,  теплу,  сонячну  погоду. А яскраве сонечко закликало і дорослих, і малих на осінні прогулянки. Все це і сприяло проведенню екскурсії учнів 4-А класу та їхніх батьків (класний керівник Лис Ольга Євстахівна) на «Петрову пасіку» у місто Стебник.

Багато цікавого дізналися діти про бджілок, адже це одні з найбільших працьовитих істот на нашій планеті. Побували в «сонній кімнаті», де вдихнули їхній аромат. Дегустували неймовірно смачний та корисний мед, який є чудовим джерелом вітамінів та ефективним засобом проти застуди.

Після прогулянки пасікою був проведений майстер-клас по виготовленню свічки з медового воску у вигляді ангеликів, шишок та вуличків.

Відпочинок завершився катанням на поні.

Все це принесло дітям море задоволення.

Я впевнена, що мої бджілки-дітки у своєму вулику-класі будуть жити дружно і працювати плідно.

Класний керівник 4-А Лис Ольга Євстахівна