Особиста цінність та безпека

30 січня у 8 класі відбувся

повчальний урок на тему:

“Особиста цінність та безпека”.

Соціальний педагог Микулич Ольга Дмитрівна розповіла учням про цінності їхнього життя, ознайомила з поняттями особистих кордонів та навчила учнів розрізняти небезпечні життєві ситуації та застосовувати правила безпеки з метою захисту їхнього життя. Основною метою заходу було донести учням розуміння того, що життя та тіло кожної людини є важливим і цінним, щоб діти знали, що таке “особисті кордони” та як їх визначати, вміли відстоювати їх та поважати кордони інших людей. І найважливішим є те, щоб вихованці вміли застосовувати в практичному житті правила безпечної поведінки у спілкуванні з людьми.

Соціальний педагог

Микулич Ольга Дмитрівна