Переможці конкурсу Громадського бюджету визначені! .

Переможці визначені!

Вчора, 25.11.2021, на засіданні сесії Бориславської міської ради було остаточно визначено переможців конкурсу Громадського бюджету.

2 тижні поспіль Бориславська громада мала змогу голосувати за 11 різноманітних проєктів, 6 з яких стали переможцями.

Ми надзвичайно раді бути в їх числі!!!!

Це спільна заслуга майже двох тисяч небайдужих, активних, прогресивних людей: наших учнів, випускників різних років, батьків, вчителів, родичів, знайомих, сусідів ….

Завдяки неабиякій активності, у 2022 р. в нашій ЗЗСО №3 буде проведено капітальні ремонти інклюзивної кімнати для дітей з особливими освітніми проблемами та кабінету обслуговуючої праці для дівчат, що значно покращить умови перебування учнів у нашому закладі освіти, а також вдосконалить соціальну та особистісно спрямовану діяльність педагогів.

Нашій радості немає меж!

Щиросердечно дякуємо ВСІМ, хто підтримав наш проєкт, а також міському голові Ігорю Яворському та депутатам міської ради за інновації в нашій громаді, які дають можливість сталого розвитку та реалізації ідей.

Вітаємо всю дружну родину нашої школи, а також інших  переможців конкурсу, адже всі проєкти направлені на покращення життя і навчання у нашому місті.

Сподіваємося, що і інші проєкти, які цього року не набрали достатньо голосів, також отримають з часом фінансування своїх ідей.

Директор ЗЗСО №3

Драган Володимир Іванович