Переможцем турніру на «Кубок Галичини-2019» з кікбоксингу став Остап Павляк

Переможцем турніру на «Кубок Галичини-2019»

з кікбоксингу став Остап Павляк

26-27 жовтня  у місті Львові проходив відкритий турнір з кіксбоксингу на «Кубок Галичини»,  де кікбоксери складали іспит на майстерність і силу, гартували не лише кулаки, а й твердий характер.

Команду з Борислава представляв учень ЗОШ №3 Павляк Остап – кандидат у майстри спорту України.

В розділі К-1 (повний контакт) Остап провів три поєдинки з суперниками з міста Львова та міста Хмельницького, де продемонстрував неабиякий спортивний характер, високу техніку, впевнено провів всі поєдинки дійшовши до фіналу.

У фінальному поєдинку здобув перемогу і став переможцем Турніру на «Кубок Галичини».

Остапе! Вся наша школа пишається твоїми

високими спортивними досягненнями!

Щиро вітаємо тебе з перемогою і бажаємо  міцного здоров’я та подальших успіхів у спорті.

Так тримати!!!

Педагогічний та учнівський колективи ЗОШ №3