Підготовка дошкільнят до навчання в школі

В  ДНЗ №3 функціонує група короткотривалого перебування дітей віком до 6 років, яка проводить навчально – виховний процес в ЗОШ №3. Прийом дітей здійснює керівник дошкільного навчального закладу протягом року на підставі заяв батьків та довідок про стан здоров’я. Організація навчально – виховного процесу з дітьми здійснюється відповідно до інструктивно – методичного листа міністерства освіти і науки , молоді та спорту України.

Підготовка до школи – це перший досвід цілеспрямованого навчання у житті дитини. Це перші навики грамоти та лічби. Це вперше озвучені правила поведінки. Успішність дитини багато в чому залежить від рівня підготовки до навчання. Важливим етапом цієї підготовки є вміння рахувати, самостійно складати речення, навички слухового сприймання, порівняння, послідовного рахунку.

У нас дошкільнята отримають основи знань з таких предметів: математика, розвиток зв’язного мовлення, музика. Також дитина освоює наступні навики:

• ведення повноцінного діалогу;
  • формування запитань;
  • переказ казок;
  • аналіз ситуації та оцінка вчинків;
  • виконання логічних задач;
  • ознайомлення з математичними поняттями ( кількість і лічба , геометричні фігури, уявлення про простір і час );
  • вправляння у розв’язанні прикладів і задач.

Ми намагаємось мотивувати дитину до навчання за допомогою дидактичних ігор та формуємо позитивне ставлення до навчання.

Вік дітей: діти віком від 4 до 6 років.

Кількість занять: 3 заняття вдень, тривалість заняття 35 хвилин.

Режим роботи  короткотривалої групи з 9:00 – 12:00.