Підсумки 10-го міжнародного конкурсу «Бобер»

Підсумки 10-го міжнародного конкурсу «Бобер».

Нещодавно в нашій школі відчувалося особливе масове піднесення і позитивний настрій – нагороджували учасників 10-го (для України), ювілейного, міжнародного конкурсу «Бобер» http://bober.net.ua/

Приємно, що місто Борислав стало першим в області за відсотком залучення учнів до конкурсу.

Майже 120 учнів 2-11 класів (це найбільше по місту!) отримали свої успішні, добрі і відмінні сертифікати.

Ми взяли невеличкі інтерв’ю з учасниками конкурсу одразу після лінійки.
Уляна Мутка, 3 клас: «Я кожного року з нетерпінням чекаю конкурсу, бо там цікаві завдання. Ми з друзями дуже радіємо, коли вдається рішити задачу. Особливо, коли спочатку здавалося, що вона нам не під силу! Ми просто кричимо: «Ура!»

Цвітана Кісіль, 11 клас: «Не віриться, що цей, ювілейний, «Бобер» для мене останній. Якось вже стало звичним 7 років підряд, від 5-го класу, змагатися з собою: зможу, чи не зможу? Та й групка однокласників-бобрів у нас за ці роки склалася дружна!
Я зауважила, що з кожним роком на завдання витрачала все менше часу, а значить, конкурс зробив свою добру справу: справжня зарядка для мізків!

«Бобер» – це справді круто: цікаво і повчально.»

Ілля Павлов, 9 клас: «Я гордий своїм відмінним результатом, радий за свою школу і місто, яке має в області такий високий рейтинг. Класно, що Україна підтвердила свій потужний імідж на світовому рівні і в цьому є і мій особистий вклад.

А ще –  я пишаюся, що наша вчителька інформатики, Ольга Львівна Ридзанич, яка є міським координатором конкурсу, нагороджена Дипломом Міністерства освіти і науки України за популяризацію конкурсу «Бобер».

Сергій Зубик, 6 клас: «Нам з хлопцями із нашого класу подобається середовище, в якому працюємо на конкурсі. Гарно придумано! Якщо є час, можна повернутися і спробувати знайти найкращий варіант рішення, якщо до цього не зміг. Зручно переходити від завдання до завдання. Вчителька казала, що наше, українське середовище «Бобра» найкраще у світі. І взагалі, працювати з цікавими задачами на комп’ютері набагато краще, ніж на папері)))»

Ольга Ридзанич, міський координатор конкурсу:

«З таких маленьких приємних життєвих моментів складається справжнє людське щастя. Для мене цих 10 років з міжнародним конкурсом комп’ютерної вправності «Бобер» (Bebras) – це ціла історія з новими спробами і починаннями, з новими знайомствами і враженнями. Бути частиною української спільноти «бобрів» дуже приємно і відповідально, бо керують справою справжні професіонали, віддані своїй справі серцем і душею. Я пишаюся нашою згуртованою бориславською командою інформатиків, які завжди відповідально ставилися до організації конкурсу по школах. Ця плідна праця дала найкращі результати, а 5 шкільних координаторів нагороджено Грамотами Обласного департаменту освіти.

І все ж, без бажання дітей і «спонсорської» підтримки батьків нічого б не вийшло. Дякую всім і сподіваюся, що новий «Бобер-2018» буде для нас таким же успішним!»

Залишається лише приєднатися до слів Ольги Львівни і побажати всім бобрам, бобрикам, бобренятам і бобреняточкам нашої школи нових успіхів і вдосконалення своєї комп’ютерної вправності.

Людмила Матуріна