Пізнай себе та не зупиняйся на шляху до самовдосконалення

Пізнай себе та не зупиняйся на шляху

до самовдосконалення

Пізнай себе, пізнай свою природу –
і ти пізнаєш Істину
.

Процес формування особистості триває все життя людини. Щоб стати особистістю, насамперед треба пізнати себе. Процес самопізнання розпочинається з аналізу своїх вчинків і поведінки та оцінки їх, спостереження за собою.

Учні 6-Б класу взяли участь у тренінгу «Пізнай себе та не зупиняйся на шляху до самовдосконалення», який провела практичний психолог школи

Рак Галина Зеновіївна

Заняття пройшло надзвичайно цікаво та допомогло учням краще пізнати себе та один одного. За допомогою різноманітних психологічних вправ учні вчилися взаємодіяти один з одним, аналізувати деякі сторони власного життя, робити певні кроки до самовдосконалення.

Такі заняття вчать дітей бути стриманими, володіти емоціями та вигравати від цього у реальному житті.

Висновок тренінгу: частіше посміхатися, нести один одному тільки добро, позитивні емоції, виховувати в собі позитивне ставлення до життя, адже життя залежить від самої людини, від її бажань та цілеспрямованості.

Козар Оксана Михайлівна

2020 рік