По Вкраїні з краю в край ходить Святий Миколай

По Вкраїні з краю в край

ходить Святий Миколай

Свято Миколая Чудотворця – день з особливим шармом! Щороку його з великим нетерпінням чекають наші діти. Чарівність цього свята огортає їх ще напередодні. У вечірній молитві до Святого Миколая діти обіцяють бути добрими, слухняними, гарно вчитися, любити й шанувати батьків. І просять Великого Чудотворця те, що найбільш собі бажають. Святий Миколай дуже любить дітей і неодмінно робить так, щоб їхні мрії здійснилися.

З нагоди свята учні 6 класу (класний керівник Федуняк Світлана Василівна) підготували та продемонстрували цікаву та казкову виставу «Ще один лист».

Юрчик, який вирішив написати ще одного листа до Святого Миколая, його старша сестричка Оля, щирі та працьовиті Ангели, веселі й неймовірно гарні Сніжинки створили атмосферу віри в чудо та здійснення мрій.

Під час дійства у виконанні Кугівчак Х. та Юзефович С. (8-А кл.), Шкіль В. та Столяр Ю. (9-А кл.) лунали пісні про зиму та казковість новорічно-різдвяних свят.

Головним гостем заходу став Святий Миколай (Войтович О., 10кл.), який уважно слухав найзаповітніші бажання, віршики, пісні наших наймолодших школярів і щедро обдаровував малюків солодкими подарунками.

Учителі та учні щиро вдячні за чудове свято класному керівнику           6 класу Федуняк С. В., заступнику директора з виховної роботи Козар О. М., учителю музики Цигалову Ю. Г.

Учитель української мови та літератури

Гуцало Маріанна Ігорівна