Похід на Опацькі верхи

Останні теплі дні…

Хочеться поніжитися під лагідними сонячними променями, помилуватися веселковими осінніми барвами, – послухати ніжну пісню  прозорих гірських джерел.

Ми щасливі, що маємо таку унікальну можливість мати всі ці скарби практично за вікном рідної оселі.

Тому, не зволікаючи, в одну з теплих вересневих субот, 3-Б клас нашої школи дружно пішов у одноденний похід на Опацькі верхи. Враження залишилися, справді, незабутніми.

Діти веселилися, грали в ігри, водили хороводи, знайомились з невідомими досі рослинами, пекли картоплю, співали, вчилися правильно вести себе на природі, щоб не зашкодити навколишньому середовищу.

Такі спільні походи і заходи дуже здружують клас, вчать дітей правилам спілкування, виховують хлопчиків справжніми джентельменами.

Чекаємо нових цікавих можливостей!!!

Зубик Оксана Володимирівна, класний керівник 3-Б класу