Поїздка в село Нагуєвичі в музей «Садиба Івана Франка».

Вивчаючи твори І. Я. Франка, учні 2-А класу неодноразово відвідували міську дитячу бібліотеку, де проводились вікторини на основі прочитаних казок українського письменника, конкурси виразного читання та декламування віршів.

А для більш широкого ознайомлення зі спадщиною письменника 7 травня учні 2-А класу (класний керівник Лис Ольга Євстахівна)  та декілька батьків вирушили на батьківщину Франка в с. Нагуєвичі в музей «Садиба Івана Франка».

З великим задоволенням діти розглядали садибу, кузню, цінні реліквії родини Франків та речі часів Франка.

Найбільше задоволення всі отримали від прогулянки у Франковому гаю лісовою алеєю. Сподобалась дітям і «Поляна казок» з дерев’яними скульптурами героїв творів І.Франка.

Це незабутні враження.

Кл.  керівник 2-А класу Лис Ольга Євстахівна