Польська суботня школа при ЗЗСО №3 м. Борислава – під науково-методичним патронатом гуманітарного факультету Університету Миколая Коперника в Торуні (Польща)

Польська суботня школа

при ЗЗСО №3 м. Борислава

Загалом проєктом охоплено п’ять шкіл: дві школи в Шотландії, по одній школі у Норвегії, Литві та Україні.

У рамках згаданого патронату для учнів старших класів 09.04.–10.04.2021 р. професори університету, зокрема декан факультету д-р наук, проф. Віолетта Врублевська, провели заняття з польської мови і культурології.

У перспективі – участь учнів у майстер-класах та університетських лекціях. Для вчителів Польської школи у цьому році передбачене проведення науково-методичної конференції і курсів підвищення кваліфікації.

Така співпраця сприятиме розвитку соціокультурної компетенції учнів, дозволить поглибити та оптимізувати обмін науково-методичним досвідом педагогів.

Марія Зелінська

2021 рік