Попрощалися з Букварем

БУКВАР – перша книга, з якої розпочинається навчання грамоти. Саме з букваря починається цікавий і захоплюючий шлях у світ знань. З нагоди урочистості   у святково прибраній залі зібралися учні 1-Б класу, їх батьки, вчителі.

З щирими усмішками, з іскорками у очах, діти розпочали свято БУКВАРЯ.

З великим захопленням маленькі школярики декламували вірші, співали пісеньки, танцювали під керівництвом магістра музики Цигалова Ю.Г. та вчителя хореографії Цигалової Д.Г.

У гості до дітей завітали їх друзі: ЧИТАНКА, МАТЕМАТИКА, РІДНА МОВА, НЕЗНАЙКО та цариця АЗБУКА.

Подякували першокласники своїм батькам. Це вони ділили їх перші невдачі, щасливі сльози, коли вчилися читати і писати перші літери. Це свято – перша сходинка у шкільному житті. Але шлях до знань –  тільки розпочався. З такими словами звернулася до дітей заступник директора з виховної роботи Козар О.М.

А першокласникам, побажання – ніколи не зупинятися на дорозі Знань,

бо вона цікава і по-справжньому нескінченна.

Це перший крок, а по переду ще 10 років…

Класний керівник Рахель С.Я.