Проектна робота під час дистанційного навчання (ЗОШ №3, Ольга Лісович, кл.к. 4 – Б)

Проектна робота під час дистанційного навчання

Проектна робота – це не лише творчий, а й  надійний та ефективний помічник у навчанні молодших школярів. Таку діяльність можна сміливо назвати «від усього серця», що вчить мислити, діяти і виражати свої думки та почуття. Робота під час проекту вимагає від школярів навчальної, дослідницької та творчої діяльності. Під час карантину учні не обмежені в часі і тому мають можливість зробити свій індивідуальний, неповторний проект з різних навчальних предметів.

Нещодавно учні 4 – Б класу завершили роботу над проектом з природознавства «Україна – моя Батьківщина» і захищали його  онлайн.

Пропоную вам відеоролик чудових, креативних проектів своїх вихованців.

Ольга Лісович, кл.к. 4 – Б класу.

2020 рік