Природні дива України

У 4-Б класі (класний керівник Кміть Л.К.)  відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів початкових класів. Був проведений інтегрований урок з математики «Природні дива України. Розв’язання задач і рівнянь».

Діти здійснили  віртуальну подорож і відвідали цікаві природні місця України. Матінка-Земля не перестає нас милувати і дивувати своєю красою. Природніх див в Україні дуже багато, і про деякі з них діти дізналися вперше.

За допомогою різних завдань учні гортали цікаві природничі сторінки нашої Батьківщини.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Валага О.З. відзначила високий рівень проведеного інтегрованого уроку та вдало скомпановану і  організовану навчальну діяльність учнів. Активність дітей продемонструвала неабиякий професіоналізм вчителя.

Методист відділу освіти Демко Я.Й. відзначила результативну роботу в групах та індивідуальний підхід до кожного учня. Урок, проведений вчителем, – це цікава подорож з дітьми у світ науки, це і гра, і пізнання нового, і радість творчого пошуку.

Вчителі початкових класів міста подякували Лілії Каролівні за ефективне використання інноваційних форм та методів навчання.

Комп’ютерний супровід уроку забезпечила вчитель інформатики Ридзанич Ольга Львівна.