Радісна зустріч шпаків

Щорічно 4 квітня в усіх країнах відзначають Всесвітній день птахів. Цій даті учні 1- Б класу ЗОШ №3 присвятили акцію «Птахи нам на крилах весну принесли», розпочату ще на початку березня.

Щоб привітати пернатих із поверненням на батьківщину, школярі підготували для них подарунки – затишні будиночки. Діти майстрували вдома зі своїми батьками шпаківні , а розвішували їх біля дитячих установ , які раніше відвідували. Своїх вихованців радо зустріли керівники, вихователі та дошкільнята у дитячих садочках №1 та №3.

Висловлюю щиру вдячність батькам, які виготовили шпаківні для птахів і допомогли провести акцію: Миколі Безуглому, Івану Чорному, Андрію Борису, Андрію Панчак.

Ольга Лісович,

класний керівник 1-Б класу ЗОШ №3