Шкідливі звички – шлях у безодню

Згідно виховного плану школи з 02.04 по 05.04 в нашій школі проводиться тиждень здоров’я «Ми за здоровий спосіб життя», де вчителями школи та класними керівниками здійснюються різноманітні заходи.

4 квітня відбувся урок-тренінг з основ здоров’я на тему «Шкідливі звички», де були присутні учні 8-11 класів.

Розпочався урок відомим прислів’ям:

Посієш вчинок – пожнеш звичку,

посієш звичку – пожнеш характер,

посієш характер – пожнеш долю…

Вчитель Федичко Надія Романівна запросила на урок інспектора благоустрою відділу муніципальної варти Драган Сніжану, соціальних волонтерів Чекірко Віктора й Островського Остапа, які ознайомили учнів із правилами поведінки в соціумі, адже людина живе в суспільстві і має право сама обирати: бути активним учасником процесу свого соціального розвитку, ведучи здоровий спосіб життя, або порушувати його.

Під час тренінгу використовувались різноманітні форми роботи у супроводі відеороликів щодо шкідливих звичок та їх подолання.

Із завершальним словом виступила заступник директора з виховної роботи Козар О.М., яка подякувала всім учасникам тренінгу за активну співпрацю.