Школа №3 – вірний вибір! Долучайтесь до команди розумних, ерудованих, креативних!

Вчитель Бондаренко Ореста Ярославівна влаштували справжню чарівну екскурсію по школі для майбутніх учнів 1-А класу.

Дошкільнята відвідали куток національно-патріотичного виховання, подорожували коридорами школи, побували в ідальні, спортивному залі, в бібліотеці,  в країні “Музичного мистецтва”,  на уроках, зустрілися з нашими випускниками – учнями 4-го класу. Зустріч пройшла на високому рівні позитиву і співдружності!

Дванадцять найщасливіших років попереду!!!