Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина

Поглиблене вивчення англійської мови  в сучасній школі – це можливість розвивати особистість учня, здатного використовувати іноземну мову як засіб спілкування в діалозі культур.

Декілька тижнів поспіль наш навчальний заклад приймав студентів-практикантів ЛНУ ім. Івана Франка: Гірчак Тетяну, Лащів Тетяну та Косівчака Владислава.

Наші вчителі допомагали майбутнім педагогам набувати практичних знань у різних класах, зокрема в тих, де є поглиблене вивчення англійської мови.

Кожного уроку створювали дітям простір, в якому легко відкрити себе, дати волю власній творчості, винахідливості, кмітливості.

Учні працювали в парах, групах, робили проекти, малювали газети, розігрували сценки, ігри.

«Урятуй свою землю» – тема , що болить кожному з нас.  Діти щиро ділилися порадами, думками, як зберегти свою планету та й самих себе. Школярі створили проект, у який кожен уклав частинку своєї душі.

Роботи вистачило на всіх: пропонували ідеї,  писали, а майстри олівця виразили це все на папері.

Щоб урок був цікавіший, а граматика простіша, складали свої рифмівки, співали і врешті раділи, що зрозуміли!

Ось так ми долали “Present Simple”

А ще були й «смачні» уроки. Тему «Їжа» вивчали в піцерії. Самі готували піцу, смакували і, звичайно ж, ласий шматочок – для мами.

Бо це ж своїми руками!

Тут пройшли майстер-клас, одержали грамоти.

Радості було для всіх!

Ну а найменшим – ігри, цікаві квести, вікторини, які завжди об’єднують діток, створюють невимушений характер спілкування, дають чудову змогу розкрити, проявити себе.

Ось тоді мову вчити легко і цікаво!

Бо ж, скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина.

Учитель англійської мови

Синягівська Наталія Михайлівна