«Соняшник» – 2018

Українська мова та література є  не просто навчальними предметами шкільної програми. Це втілення душі народу, основа української національної ідентичності, підвалини, на основі яких тільки й може бути вихований справжній, свідомий патріот-українець.

1 березня 2018 року в школі відбулася ІХ Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник». Її учасниками стали учні 5 – 11 класів. Шкільний координатор проведення гри –

учитель української мови та літератури Федуняк Світлана Василівна.

Гра «Соняшник» не тільки цікава та пізнавальна, але й корисна. Вона готує дітей до складання тестових завдань, оскільки укладачі є не лише висококваліфікованими науковцями-україністами, викладачами із великим професійним досвідом, а й екзаменаторами, авторами й експертами тестових завдань ЗНО з української мови та літератури.

Із нетерпінням очікуємо на оголошення переможців!

Учитель української мови та літератури

Гуцало Маріанна Ігорівна