Сортуй сміття і врятуй життя

На природу Землі відчутно впливає господарська діяльність людини, яка не тільки пристосувалась до навколишнього середовища, а й активно змінює його.

Вплив людини на довкілля негативний і позначається на всіх оболонках Землі. Кожному земляненові варто пам’ятати, що суспільство в наш час відповідає за подальший розвиток своєї планети. В екологічному зверненні приймали участь учні 5-х класів, учні 9-А класу: Возняк Ігор, Кодочигов Олег, директор школи Драган Володимир Іванович.

(Відеорепортаж: учениця 10 класу Гедро Оля і учні 9-А класу Фецяк Олег та Ігор Возняк)

Захід підготувала і провела вчитель географії та природознавства Цапів А.О.