Спорт від A до Z

Головною метою вивчення англійської мови в сучасній школі є розвиток особистості учня, здатного використовувати іноземну мову як засіб спілкування в діалозі культур.
Творчий учитель, не відкидаючи перевірених часом традиційних методів, прийомів та форм роботи з учнями, шукає нові шляхи вдосконалення освітнього процесу. Тому все більшого поширення набувають уроки з використанням інтерактивних технологій навчання.
30. 01. 2019 року вчитель англійської мови

Синягівська Наталія Михайлівна провела для учнів 7-А класу відкритий урок на тему «Спорт».
Використовуючи яскраву наочність і цікавий дидактичний матеріал, Наталія Михайлівна максимально активізувала діяльність учнів, створила комфортну атмосферу в класі й умови живого спілкування.
На уроці застосовувались різні форми, методи та прийоми стимулювання й мотивації навчання: «Мозковий штурм», робота з мультимедійною дошкою, рухливі ігри, творчі завдання, робота в парах.
Мультимедійну презентацію до уроку підготувала вчитель інформатики

Ридзанич Ольга Львіна.
На уроці було багато гостей: адміністрація школи, завідувач міського методичного кабінету Гвоздецька Н. І., учителі іноземної мови.

Класний керівник 7-А класу Гуцало Маріанна Ігорівна

2019 рік