“Світ був як казка, повна чудес”

“Світ був як казка, повна чудес”

Головною метою вивчення української літератури в школі є формування компетентних читачів, сприяння всебічному розвитку, духовному збагаченню учнів та виховання національно свідомих громадян України.
Творчий учитель, не відкидаючи перевірених часом традиційних методів, прийомів і форм роботи з учнями, шукає нові шляхи вдосконалення освітнього процесу. Тому все більшого поширення набувають уроки з використанням інтерактивних технологій навчання.
28.02.2020 р. вчитель української мови та літератури Федуняк Світлана Василівна провела для учнів 10-А класу відкритий урок на тему “Світ був як казка, повна чудес” (за повістю М. Коцюбинського “Тіні забутих предків”).
Використовуючи яскраву наочність і цікавий дидактичний матеріал, Світлана Василівна максимально активізувала діяльність учнів, створила в класі комфортну атмосферу й умови живого спілкування.
Розвиток комунікативних компетентностей учнів здійснювався протягом усього уроку.
Десятикласники поринули в дивовижний світ українських Карпат, предковічну загадковість Гуцульщини, неповторність звичаїв та обрядів, особливості світогляду гуцулів.
Учні та гості змогли хоча б на деякий час облишити повсякденну круговерть і схилитися над берегами вічної ріки життя, ріки людської душі, зазирнути в найпотаємніші її глибини, відчути гармонію людини і природи.
А допомагали краще зрозуміти цей чарівний і цікавий світ кадри з кінофільму “Тіні забутих предків” Сергія Параджанова, створеного за повістю Михайла Коцюбинського.

Учитель української мови та літератури 
Гуцало Маріанна Ігорівна

2020 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>