Світ творчості

Центр дитячої та юнацької творчості (ЦДЮТ) – це мистецька скарбниця юних талантів, де діти розвивають свої творчі здібності, спілкуються та змістовно проводять свій вільний час. Вже кілька років поспіль на базі ЗОШ №3 працює гурток центру “Природа, фантазія, творчість» – керівник гуртка Хомин Катерина Іванівна.
Саме тут дитина якнайповніше залучається до світу прекрасного. Робота в гуртку сприяє розвитку інтересу до природознавства.
Творчість з використанням природного матеріалу містить у собі чималі ресурси «занурення» дітей у світ природи, пізнання її різних сторін, виховання дбайливого і бережливого ставлення до неї. Дари природи виступають не просто матеріалом для праці, але і засобом наочності, дидактичним матеріалом.
При організації занять враховуються інтереси та індивідуальність кожного гуртківця. Заняття в гуртку покликані навчити дітей створювати прекрасне різними техніками – квілінг, орігамі, витинанка, мозаїка, декупаж.

Гуртківці створюють оригінальні і корисні речі, розвивають мистецькі смаки. Роботи вихованців є неодноразовими переможцями міських, обласних і всеукраїнських конкурсів.

Не сумують діти і на перерві. У навчально-виховний процес активно залучаються ігри. Так, гуртківці полюбляють активні рухливі ігри, інтелектуальні ігри, які позитивно впливають на зняття втоми, допомагають відволікатись від роботи, саме гра дає дитині можливість проявити активність, самостійність, уяву.

Методист ЦДЮТ Яців Ірина Романівна.

2019 рік