Свято математики у 2-А класі

У 2-А класі (класний керівник Бондаренко О.Я.) відбулося Свято математики, цариці усіх наук. Проходило воно у вигляді веселої гри-квесту. Команди шукали завдання у різних куточках школи (їдальні, бібліотеці, кабінеті директора, кабінеті інформатики, ) але все було … зашифровано. На острові скарбів (а це була старовинна карта) були позначки, які підказували напрямок руху. А ще вибрали кращого знавця таблиці множення. Ним стала Сушко Вероніка. Перемогла команда “Всезнайок”, але переможцями, звичайно, стали всі діти, які ще більше полюбили і пізнали математику.

Закінчилося свято солодким столом, який заслужили всі.

Ореста Бондаренко