Свято поезії

Шановне  товариство, дорогі діти!

Сьогодні ви були гостями свята Поезії, яке підготували учні 6 – 7 класів. За словами Ліни Костенко, “Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний доторк до душі”.

Свято Поезії відбулося у знаковий для України день – День пам’яті Тараса Шевченка. 10березня 1861 року Тарас Шевченко відійшов у вічність, щоб залишитися з нами назавжди, навіки. Залишитися думами-поезіями, заповідями і заповітами.

Читаючи вірші Тараса Григоровича Шевченка, ми вчимося бути людьми, шанувати батьків, родину, вчимося бути українцями, любити Україну.

Сьогодні прозвучали також вірші поетів, для яких Т. Шевченко був зразком непохитності, правдивості, учив їх “неложними устами казати правду”,

це вірші І. Гнатюка, І. Сеник, Л. Кисельова.

До Нашого свята Поезії – що особливо приємно – мама нашого учня, пані Кодочігова, склала вірш, який прозвучав у виконанні сина Олега.

Тож нехай звучить ПОЕЗІЯ!

Організатори свята Поезії – вчителі української мови та літератури Агафонова Н.В.,  федуняк  С.В.

Ek14RoY6Kbw