Святий Миколай іде, чемним дітям дарунки несе

День Святого Миколая – особливе свято. Всі його чекають з нетерпінням, щоб попросити здійснення своїх найзаповітніших мрій, бо кожен знає, що Він за свого життя був добродієм для християн, отож і сьогодні Він може подати нам  руку в біді або радощах.

З особливим нетерпінням Святого Миколая чекають діти, бо для них, насамперед – це свято веселощів і подарунків.

В нашу школу до всіх дітей прийшов Святий Миколай (Рентюк Владислав) зі своєю помічницею – чарівним Ангелом (Юзефович Софія).

Він привітав дітей зі святом та із задоволенням  слухав вірші та пісні, які прославляли Його Святе Ім’я.

День пройшов напрочуд весело та яскраво. Всі діти були слухняними  упродовж року, тому і отримали святкові подарунки від Миколая.

Стефанчук Оксана Василівна

2020 рік