Таланти твої, Бориславе!

Таланти твої, Бориславе!

Рідний край… І в кожного зринають у пам’яті дорогі серцю місця. Це наша Батьківщина, дім, де ми зросли, чудові краєвиди. Але разом з цим – це історія твого селища, містечка чи великого старовинного міста.

Історія Борислава сягає найдавніших часів, і, в першу чергу, збережена вона в пам’ятках архітектури.

Тому коли восени було оголошено конкурс «Намалюй  пам’ятку свого міста або села», який зорганізував депутат Львівської обласної ради Юрій Холод, учні нашої школи вирішили  взяти в ньому участь, адже Бориславу є чим пишатися.

Малюнки переможців мали потрапити на сторінки календаря на 2022 рік.

На конкурс надійшло понад 220 робіт з різних куточків Львівщини. І мені дуже приємно оголосити в  переддень Нового року, що двоє учнів  школи  №3 – Якуц Вероніка (5 клас) та Тютюнник Максим (9 клас), стали одними з переможців конкурсу!!!

Тисячі примірників календаря «розлетяться» по Львівщині, і на двох сторінках будуть чудові малюнки наших вихованців – церква Святої Анни та малюнок нафтової качалки, яку маленька художниця бачить із вікна свого будинку, що є незвичайним для мешканців інших міст.

Вітаємо преможців і бажаємо подальших творчих успіхів!!!

 

Федуняк Світлана Василівна

2021 рік

Світлини з музею І.Я. Франка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>