Таланти твої, Україно!

6 березня цього року в нашому місті стартував щорічний творчий конкурс для учнів «Таланти  твої, Україно». Конкурс передбачав кілька різних мистецьких номінацій: образотворче мистецтво (графіка, живопис, витинанка, скульптура), ужиткове мистецтво (вишивка, бісероплетіння) тощо.

У приміщенні Бориславської ЗОШ №1 відбувся конкурс з образотворчого мистецтва.

Нашу школу представляли 6 учасників:

Живопис: Фанта Анастасія 6-А клас.

Графіка: Ключак Мар’яна та Смірнова Анастасія – 7-Б клас, Мутка Олександр – 6-А клас, Гарасим’як Тетяна – 6-Б клас.

Витинанка: Тимоць Пауліна –  6-А клас.

Усі учні продемонстрували свої вміння, старання і таланти, що дало змогу досягти чудових результатів.

Ключак Мар’яна зайняла І місце в номінації «графіка» в ІІ віковій категорії, Мутка Олександр в цій самій віковій категорії зайняв ІІ місце.

Агата Крісті , графіка. Робота Мутки Олександра.

Артур Конан Дойл, графіка. Робота Мутки Олександра.

В номінації «живопис»  Фанта Анастасія посіла ІІІ місце.

ІІІ місце виборола Тимоць Пауліна в номінації «витинанка».

27 березня відбувся конкурс ужиткового мистецтва.

В номінації бісероплетіння  взяли участь дві учениці 5 класу: Панас Вікторія та Здендяк Анна. Дівчата продемонстрували чудове вміння працювати з бісером, презентували дуже цікаві та майстерні вироби.

В результаті обидві посіли ІІ місце в цьому конкурсі.

Попик Лілія Володимирівна,

вчитель образотворчого мистецтва та трудового навчання