Танець – це вічний рух

Танець –  один із найпрекрасніших видів мистецтва, одна із найдавніших мов, оволодіти якою при бажанні може кожен з нас. А ще танець – запорука хорошого настрою та постави.

Для тих, хто зацікавлений у вивченні сучасної хореографії, студія сучасного танцю RELAX DANCE у місті Бориславі під керівництвом Надії Галишин і Марини Мельникович, є найкрщий варіант.

Протягом часу свого існування учні студії брали участь у багатьох фестивалях та конкурсах, на яких завжди займали призові місця.

Так, у неділю, 20 вересня, на стадіоні “Нафтовик” відбувся звітний концерт студії сучасного танцю.

Учні нашої школи

Діана Шкода, Софія Войтович, Юлія Токарська, Соломія Пігур, Соломія Кміть, Ярина Рахель (4-Б клас) і Аня Борис (3 – Б клас)

займаючись у студії протягом тривалого часу, довели, що сучасний танець – це краса, політ руху, злиття з музикою і спосіб показати себе у тому образі, в якому ніколи не будеш у житті.

Юні танцюристки виступили гарно, отримали солодкі призи та кубки за досягнення у 2020 році.

Молодці! Вітаємо!

Бажаємо дівчаткам наснаги та завзятості, а світ барвистої мови танцю нехай додасть кольорових відтінків на квітучому творчому шляху.

Рахель С.Я.

класний керівник 4-Б кл.