Танці це рух, а рух це життя

Танець – прекрасна можливість проявити себе, відчути енергію творчості, натхнення, підтримувати себе в хорошій фізичній формі і гарному настрої.

Саме таку майстерність показали учні нашої школи:

Рахель Я.,

Кміть С.,

Пігур С.,

Коцко А.,

Поворозник М. – учні 1-Б класу;

Шумик В. – уч. 2-Б;

Яцуляк С., Романів П., Шумик С., Гнатів М. уч. 4-Б кл;

Столяр Х. – уч. 4-А кл.;

Поворозник В., Петрів Х. – уч. 5 кл.,

які відвідують хореографічну студію сучасного танцю RELAX DANCE, під керівництвом Надії Галишин.

У вівторок, 29 травня, у міському Палаці культури відбувся звітний концерт хореографічної студії.

Вибуховою сумішшю талантів і яскравих хореографічних композицій задали драйву кожному, подарували багато позитивних емоцій та незабутніх вражень танцювальні колективи.

Глядачі мали змогу побачити напрацювання дітей та з головою поринути у бурхливий океан творчості.

За це діти були нагороджені дипломами за вагомий внесок у розвиток танцювальної творчості.

Молодці! Дякуємо за позитив!

Здоров’я Вам, радості побільше і гарного відпочинку!

Рахель С.Я.