Технічне оновлення освітнього процесу в ЗОШ № 3

Технічне оновлення

освітнього процесу в ЗОШ № 3

Приємним моментом для учнів школи стало введення в експлуатацію двох нових кабінетів інформатики у ЗОШ № 3.

Завдяки освітній субвенції та перемозі школи у конкурсі проєктів місцевого розвитку у 2019 р., а саме: «Придбання сучасної комп’ютерної техніки для Бориславської ЗОШ № 3», школа отримала 22 нових комп’ютери, 2 проектори, друкарську і копіювальну техніку та проекційну дошку.

Наступним етапом стало проведення мережі електропроводки для підключення техніки та мережі для підключення до інтернету у двох навчальних кабінетах, а також придбання і встановлення 21 нового комп’ютерного столу, що було здійснено влітку 2020р.

Окремим моментом стали роботи пов’язані із налаштуванням програмного забезпечення та ряд заходів для кращого функціонування комп’ютерних систем, що було проведено до початку навчального року.

Оновлення сприяє кращій організації освітнього процесу у школі, використанню інформаційно–комунікаційних технологій при проведенні не тільки уроків інформатики, але й інших навчальних дисциплін та й виховних заходів.

На цьому не зупиняємось, а плануємо відкрити у школі лінгафонний кабінет для поглибленого вивчення англійської мови.   

 

 

 

 

Директор ЗОШ №3

Драган Володимир Іванович 

2020 рік

Один коментар до статті “Технічне оновлення освітнього процесу в ЗОШ № 3

  1. В теперешнеее неспокойное время, Представленная заметка для меня, как глоток свежего воздуха. Благодарствую. Желаю Вам успехов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>