Тиждень української мови у початковій школі, приурочений Дню писемності та української мови.

Слово рідне, хто без тебе я?

Тиждень української мови у початковій школі, приурочений

Дню писемності та української мови

Українська мова це золота скарбниця душі народної, з якої ми виростаємо, якою живемо й завдяки якій маємо величезне право й високу гордість іменуватися народом України. Любов до рідної мови , любов до рідної Батьківщини споконвіку живуть у людських серцях.

Заохочувати учнів вчити рідну мову і цікавитися її історією – головна мета тематичного тижня. Молоді здобувачі освіти читали та обговорювали, декламували  та вивчали,  розгадували та змагались, прославляючи рідне слово.

1-А клас «Ой, яка чудова українська мова»(класний керівник Васил’єва О.В.)

1-Б клас «Мова – то серце народу» ( класний керівник Рахель С.Я.)

2-А клас Вікторина «Мужай, прекрасна наша мово!»

(класний керівник Лис О.Є)

2-Б клас «Мово моя українська – батьківська, материнська»

(класний керівник Лісович О.Г.)

3-А клас «Мово, наша калинова» ( класний керівник Бондаренко О.Я.)

3-Б клас Інтелектуальна гра «Цікавинки про українську мову» (класний керівник Зубик О.В.)

4-А клас «Подорож океаном рідної мови» (класний керівник Пігур А.М.)

4-Б клас  Квест  «Збережемо наш скарб – рідну мову» (класний керівник

Кміть Л.К)

Завершився предметний тиждень, а любов до рідної мови залишиться на все життя. Уся шкільна родина переконана, що проведення таких заходів допомагає виховувати в дітей високу мовленнєву культуру.

Бережімо й захищаймо рідну мову як найкоштовніший скарб!

Керівник методичного об’єднання

вчителів початкової школи Лис О.Є.

2021 рік