Цікава мандрівка

В п’ятницю 19 жовтня учні 2-А та 2-Б класів нашої школи відвідали музей Івана Франка в селі Нагуєвичі.

Учні побували в літературному відділі музею, ознайомилися з дитячими творами І. Франка, на власні очі побачили виставку військового одягу періоду І-ї та ІІ-ї світових воєн, замилувалися мистецькими творами сучасних українських художників.

Дуже цікавою і змістовною була розповідь екскурсовода у садибі Франка. Діти побачили предмети побуту ХІХ століття, старовинні вулики, справжню кузню.

Казковий осінній ліс і Поляна казок були кульмінацією цікавої подорожі рідним краєм.

Діти активно обговорювали побачене на осінньому пікніку, бавилися в рухомі ігри, співали українських пісень.

Такі зустрічі згуртовують школярів і запам’ятовуються на довгі роки.

Кл. керівники 2-х класів

Фришко І.І. та