Цікава подорож у місто Львів

Jpeg

Наприкінці травня шестикласники ЗОШ №3 разом зі своїми класними керівниками  Яцуляк Т. М. та Попиком І. П. здійснили екскурсію у м. Львів. Діти відвідали історичний музей «Палаццо Роберто Бандінеллі» (1629 р.), Аптеку – музей «Під чорним орлом» (1735 р.), Костел Єзуїтів ( ХVII ст.), Домініканський собор (XVIII ст.). Школярі побачили фабрику шоколаду, майстерню карамелі. Діти із задоволенням прогулялися пл. Ринок, відвідали сувенірні крамнички, музей «Криївка». Багато корисної інформації довідались учні від учит72157669742407216еля нашої школи Бондаренко О. Я., яка цікаво та змістовно провела екскурсію. Цю подорож діти будуть згадувати ще довго і довго.

Кл. керівники:   Яцуляк Т.М. (6-А кл.),

Попик І.П. (6-Б кл. )