Творчий звіт нашої школи

У світ мистецтва знай складна дорога,

Бо з музами нелегко йти.

Від тебе  —  лиш талант і наполегливість в підмогу,

Все інше – в нашій школі зможеш ти знайти.

7 травня 2019 року в актовій залі нашої школи відбулось свято мистецтва – творчий звіт.

Упродовж насиченої годинної концертної програми вихованці та вчителі продемонстрували свої уміння, таланти та творчі здобутки. Весь концерт вели ведучі Войтович Олег та Юзифович Софія.

У своїх виступах школярі гармонійно поєднували класичну та народну музику, вокальний спів, сучасні ритми і народні мелодії. Школярі співали (хор 5-8 класів, ансамблі 7-8 кл., 9-11 кл., дует Шкіль Вікторія та Столяр Юлія – 9 кл.,соло Кугівчак Христина – 8 кл., Столяр Христина – 5 кл., (керівник магістр педагогічної освіти музики Юрій Цигалов), а також декламували поезію (вірш « Болить» – Габчак Софія – 8 кл.). Учні зачаровували присутніх яскравими образами і щирими емоціями. Кожен виступ супроводжувався бурхливими оплесками та приємними емоціями глядачів.

Танцівники вражали майстерністю виконання хореографічних композицій, виточеністю рухів і різноманіттям жанрів – від народного танцю до сучасної хореографії (танець «Джайв» – 2класи, український бальний танець – 3 класи, танець «Самба» – Мутка Уляна та Селецький Михайло,український танець – 5 класи

( постановка танців Данути Цигалової) .

Святкова зала зібрала величезну кількість гостей, серед яких – батьки та друзі школярів, вчителі, представники влади а також поціновувачі музичного мистецтва.

Із щирими словами подяки за вітання до учасників урочистостей звернувся директор школи Драган Володимир Іванович.

Методист методичного кабінету Піхота О.О., зауважила, що звітному концерту передувала величезна робота, а педагоги доклали величезних зусиль для підготовки своїх найкращих вихованців.

Стефанчук Оксана Василівна

2019 рік